Management Theme (8.x-1.10) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Release notes
th: เอกสารกำกับรุ่น

en: None
th: ไม่มี

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: No modules are available to uninstall.
th: ไม่มีโมดูลที่สามารถลบได้

en: Includes: %includes
th: รวมถึง: %includes

en: Machine name:
th: ชื่อเครื่อง:
