Management Theme (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Installed
ast: Instaláu
