Management Theme (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Installed
be: Усталявана

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
