Management Theme (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Installed
oc: Installat

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Display | Displays
oc[0]: Afichatge
oc[1]: Afichatges
