Management Theme (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Description
ur: وضاحت

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Release notes
ur: ریلیز نوٹس

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام
