Management Theme (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Uninstall
az: Silin

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: Machine name:
az: Maşının adı:
