Management Theme (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Management
bg: Управление
