Management Theme (8.x-1.8) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled
