Management Theme (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: Release notes
ca: Notes de versió

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Installed
ca: Instal·lat

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Machine name:
ca: Nom màquina:

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled

en: Display | Displays
ca[0]: Presentació
ca[1]: Presentacions

en: Management
ca: Gestió

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Installation tasks
ca: Tasques d'instal·lació

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:
