Management Theme (8.x-1.8) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Release notes
cy: Nodiadau cyhoeddi

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Uninstall
cy: Dad-osod

en: No modules are available to uninstall.
cy: Does dim modilwau ar gael i dad-osod.

en: Includes: %includes
cy: Yn cynnwys: %includes
