Management Theme (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Uninstall
gu: દૂર કરો
