Management Theme (8.x-1.8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Description
ps: سپړنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Installed
ps: لګول شوي
