Management Theme (8.x-1.8) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Name
sq: Emri

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled
