Management Theme (8.x-1.9) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Release notes
bn: রিলিজ নোট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Uninstall
bn: আনইন্সটল

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
