Management Theme (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Description
el: Περιγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Machine name:
el: Όνομα μηχανής:

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled

en: Display | Displays
el[0]: Προβολή
el[1]: Προβολές
