Management Theme (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Management
eo: Administrado
