Management Theme (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Installed
et: Paigaldatud

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Machine name:
et: Masinloetav nimi:

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Display | Displays
et[0]: Kuva
et[1]: Kuvad

en: Management
et: Haldus

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Version: @module-version
et: Versioon: @module-version

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list

en: Required by: @module-list
et: On nõutav moodulite poolt: @module-list

en: Installation tasks
et: Paigaldaja tegevused

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
et: Masinloetav nimi: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
et[0]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgneval põhjusel:
et[1]: Moodulit @module.module_name ei saa eemaldada järgnevatel põhjustel:
