Management Theme (8.x-1.9) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Description
fi: Kuvaus

en: Download
fi: Lataa

en: Release notes
fi: Julkaisutiedote

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Installed
fi: Asennettu

en: No modules are available to uninstall.
fi: Ei moduuleita, joita voisi poistaa.

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Machine name:
fi: Koneluettava nimi:

en: Includes:
fi: Sisältää:

en: Enabled: %includes
fi: Käytössä: %includes

en: Disabled: %disabled
fi: Poissa käytöstä: %disabled

en: Display | Displays
fi[0]: Näyttöruutu
fi[1]: Näyttöruudut

en: Management
fi: Hallinta

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Installation tasks
fi: Asennustehtävät
