Management Theme (8.x-1.9) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Release notes
hi: रिलीज नोट्स

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Uninstall
hi: स्थापना रद्द करें

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Management
hi: संचालन
