Management Theme (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Installed
hu: Telepített

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Machine name:
hu: Programok által olvasható név:

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Display | Displays
hu[0]: Megjelenítés
hu[1]: Megjelenítések

en: Management
hu: Adminisztráció

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Installation tasks
hu: Telepítési feladatok

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:
