Management Theme (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Installed
lv: Instalēts

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Installation tasks
lv: Instalācijas uzdevumi
