Management Theme (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Management
nl: Beheer

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Installation tasks
nl: Installatietaken

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
