Management Theme (8.x-1.10) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Uninstall
he: הסרה

en: Installed
he: מותקן

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Includes:
he: כולל:

en: Management
he: ניהול

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
