Management Theme (8.x-1.10) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
