Management Theme (8.x-1.10) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Download
ku: داگرتن

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled
