Management Theme (8.x-1.10) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Installed
sk: Inštalované

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Version: @module-version
sk: Verzia: @module-version

en: Required by: @module-list
sk: Vyžadované od: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sk: Strojový názov: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
sk[0]: Nasledujúci dôvod zabraňuje odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[1]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
sk[2]: Nasledujúce dôvody zabraňujú odinštalácii modulu @module.module_name:
