Management Theme (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Description
te: వివరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Release notes
te: విడుదల నోట్సు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు
