Mandrill (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: link
hr: poveznica

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Input format
hr: Format unosa

en: State
hr: Država

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Key
hr: Ključ

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Unique Clicks
hr: Jedinstvni klikovi

en: Template ID
hr: ID predloška
