Mandrill (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: link
sv: länk

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Sender
sv: Avsändare

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: State
sv: Läge

en: Sent
sv: Skickad

en: Clicks
sv: Klick

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Key
sv: Nyckel

en: From name
sv: Från namn

en: From address
sv: Svarsadress

en: Email options
sv: Alternativ för e-post

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Sender name
sv: Avsändarens namn

en: Sender email
sv: Avsändarens e-post

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Opens
sv: Påbörjas

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Drupal entity
sv: Drupal-objekt
