Mandrill (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: link
be: спасылка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Input format
be: Фармат уводу

en: Key
be: Ключ

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
