Mandrill (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Key
km: សំខាន់

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
