Mandrill (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Enabled
ru: Включено

en: Tags
ru: Теги

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: link
ru: ссылка

en: Timestamp
ru: Время

en: Sender
ru: Отправитель

en: Input format
ru: Формат ввода

en: Range
ru: Диапазон

en: State
ru: Состояние

en: Sent
ru: Отправлено

en: Clicks
ru: Клики

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Key
ru: Ключ

en: From name
ru: Имя отправителя

en: From address
ru: Адрес отправителя

en: Type in an address to have a test email sent there.
ru: Введите адрес, на который будет отправлено тестовое письмо.

en: Rejected
ru: Отказано

en: Email options
ru: Настройки e-mail

en: Formatter
ru: Форматер

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Unique Clicks
ru: Уникальные клики

en: Template ID
ru: ID шаблона

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Sender name
ru: Имя отправителя

en: Sender email
ru: E-mail адрес отправителя

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Opens
ru: Откроется

en: Mail System
ru: Почтовая система

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности

en: Total Clicks
ru: Всего кликов

en: Reputation
ru: Репутация
