Mandrill (8.x-1.3-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tags
ar: وسوم

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: link
ar: رابط

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: State
ar: الحالة

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Clicks
ar: النقرات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Key
ar: المفتاح

en: From name
ar: اسم المرسل

en: From address
ar: من العنوان

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
