Mandrill (8.x-1.3-beta1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: link
fa: پیوند

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Sender
fa: فرستنده

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: State
fa: وضعیت

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Key
fa: کلید

en: From name
fa: نام فرستنده

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Mail System
fa: سیستم ایمیل
