Mandrill (8.x-1.3-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: link
sr: линк

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: State
sr: Статус

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
