Mandrill (8.x-1.3-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Input format
bs: Format unosa
