Mandrill (8.x-1.3-beta2) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: link
uk: посилання

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Sender
uk: Відправник

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Range
uk: Діапазон

en: State
uk: Стан

en: Sent
uk: Сент

en: Clicks
uk: Переходи

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Key
uk: Ключ

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Type in an address to have a test email sent there.
uk: Уведіть адресу, на яку буде відправлений тестовий лист.

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Email options
uk: Параметри електронної пошти

en: Formatter
uk: Форматер

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: -- None --
uk: -- Немає --

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Template ID
uk: ID шаблона

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender email
uk: Електронна адреса відправника

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Mail System
uk: Поштова система

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Rejects
uk: Відмовити
