Mandrill (8.x-1.3-beta3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: link
lt: nuoroda

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Range
lt: Diapazonas

en: State
lt: Etapas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Key
lt: Raktas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Email options
lt: El. pašto nustatymai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
