Mandrill (8.x-1.3-beta3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: link
mr: शृंखला

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: State
mr: राज्य

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
