Mandrill (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subject
te: విషయం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: State
te: రాష్ట్రం
