Map module (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Cancel
af: Kanseleer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Location
af: Ligging

en: System
af: Stelsel
