Map module (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Cancel
ar: إلغاء

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Location
ar: الموضع

en: Advanced
ar: متقدم

en: System
ar: النظام

en: General
ar: عام

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Japan
ar: اليابان

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Australia
ar: أستراليا

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: France
ar: فرنسا

en: India
ar: الهند

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Mexico
ar: المكسيك

en: Russia
ar: روسيا

en: South Africa
ar: جنوب أفريقيا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Switzerland
ar: سويسرا

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: minutes
ar: دقائق

en: Map
ar: خريطة

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
