Map module (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Location
ast: Llugar

en: System
ast: Sistema

en: General
ast: Xeneral

en: Brazil
ast: Brasil

en: Japan
ast: Xapón

en: Germany
ast: Alemaña

en: Canada
ast: Canadá

en: France
ast: Francia

en: Italy
ast: Italia

en: Mexico
ast: Méxicu

en: Russia
ast: Rusia

en: South Africa
ast: Sudáfrica

en: Spain
ast: España

en: Switzerland
ast: Suiza

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
