Map module (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Location
az: Məkan

en: Advanced
az: Əlavə

en: System
az: Sistem

en: General
az: Əsas

en: Brazil
az: Braziliya

en: Japan
az: Yaponiya

en: Germany
az: Almaniya

en: Australia
az: Avstraliya

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: France
az: Fransa

en: India
az: Hindistan

en: Italy
az: İtaliya

en: Mexico
az: Meksika

en: Russia
az: Rusiya

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: Spain
az: İspaniya

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Map
az: Xəritə

en: Not set
az: Qurulmayıb
