Map module (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Advanced
be: Дадаткова

en: System
be: Сістэма

en: General
be: Агульны

en: Brazil
be: Бразілія

en: Japan
be: Японія

en: Germany
be: Германія

en: Australia
be: Аўстралія

en: Canada
be: Канада

en: China
be: Кітай

en: France
be: Францыя

en: India
be: Індыя

en: Italy
be: Італія

en: Mexico
be: Мексіка

en: Russia
be: Расія

en: South Africa
be: Паўдневая Афрыка

en: Spain
be: Іспанія

en: Switzerland
be: Швейцарыя

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: Map
be: Мапа

en: Email:
be: E-mail:
