Map module (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Cancel
bg: Отмени

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: Location
bg: Местоположение

en: System
bg: Система

en: General
bg: Общи

en: minutes
bg: минути
