Map module (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: System
bo: མ་ལག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: South Africa
bo: ལྷོ་ཨ་ཧྥི་རི་ཀ

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: Email:
bo: གློག་ཡིག
