Map module (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Location
ca: Localització

en: Advanced
ca: Avançat

en: System
ca: Sistema

en: Brazil
ca: Brasil

en: Japan
ca: Japó

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Germany
ca: Alemanya

en: Australia
ca: Austràlia

en: Canada
ca: Canadà

en: China
ca: Xina

en: France
ca: França

en: India
ca: Índia

en: Italy
ca: Itàlia

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Russia
ca: Rússia

en: South Africa
ca: Sud-àfrica

en: Spain
ca: Espanya

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Share
ca: Comparteix

en: minutes
ca: minuts

en: Map
ca: Mapa

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Not set
ca: Sense establir
