Map module (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Cancel
cs: Zrušit

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Location
cs: Místo

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: System
cs: Systém

en: General
cs: Obecné

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Japan
cs: Japonsko

en: Germany
cs: Německo

en: Australia
cs: Austrálie

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: France
cs: Francie

en: India
cs: Indie

en: Italy
cs: Itálie

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Russia
cs: Rusko

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: Spain
cs: Španělsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: minutes
cs: minuty

en: Map
cs: Mapa

en: Email:
cs: E-mail_

en: Not set
cs: Nenastaveno
