Map module (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Cancel
cy: Diddymu

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Location
cy: Lleoliad

en: Advanced
cy: Uwch

en: General
cy: Cyffredinol

en: Brazil
cy: Brasil

en: Japan
cy: Siapan

en: Germany
cy: yr Almaen

en: Australia
cy: Awstralia

en: China
cy: Tseina

en: France
cy: Ffrainc

en: Italy
cy: yr Eidal

en: Mexico
cy: Mecsico

en: Russia
cy: Rwsia

en: South Africa
cy: De Affrica

en: Spain
cy: Sbaen

en: Switzerland
cy: y Swisdir

en: United Kingdom
cy: Deyrnas Unedig

en: United States
cy: Unol Daleithiau
